Stypendia Sportowe USA

PODEJMIJ NAUKe W USA

Fundacja Akademia Aktywnego Rozwoju jest oficjalnym przedstawicielem na terenie Polski międzynarodowej organizacji Pro Futuro Sports.  Naszym wspólnym celem jest połączenie edukacji z uprawianiem sportu na wysokim poziomie, w amerykańskich szkołach średnich i wyższych.

Współpraca z setkami liceów i uczelni na terenie Stanów Zjednoczonych, jest oparta na obiektywnej ocenie potencjału sportowego i naukowego uczniów. Pełnimy pełen proces rekrutacji do wybranej szkoły lub uczelni, która wpłynie najlepiej na rozwój potencjału sportowego.

pojedz do usa!

Doradzamy ambitnym, odnoszącym sukcesy, młodym ludziom w zakresie przygotowania się do prezentacji przed amerykańskimi szkołami, aby maksymalnie zwiększyć szanse na otrzymanie jak najwyższego stypendium sportowo-naukowego, pokrywając wszelkie koszty: edukacji, treningów, zakwaterowania, wyżywienia, sprzętu sportowego.

Baza amerykanskich szkól

Baza amerykańskich szkół pozwala na znalezienie odpowiedniego miejsca dla sportowców ze wszystkich dyscyplin sportowych.

Promujemy i prowadzimy licealistów oraz studentów sportowców zainteresowanych kontynuowaniem sportowego i naukowego rozwoju.

Fundacja jest oficjalnym partnerem PFS

To oferta dla młodych, ambitnych sportowców

Jeśli chcesz uczyć się i trenować w USA w najlepszych szkołach i ośrodkach treningowych, to, ta oferta jest dla Ciebie!
Zapraszamy do współpracy kluby sportowe i SKAUTÓW

Krok 1

Na początek nagraj film pokazujący Twoje umiejętności sportowe i przyślij do nas

Krok 2

Przyślemy do Ciebie ankietę, którą wypełnisz razem z rodzicami

Krok 3

Twoją aplikację wyślemy do szkół w USA

Więcej na stronie:

Dariusz Słowik: +48 604 469 031
Aleksandra Skowron: +48 508 068 876